צילום רחם, איריס נאור נותנת 5 כלים איך לעבור צילום רחם

צילום רחם היא אחת הבדיקות הכי שנויות במחלוקת. יש נשים שעוברות את הבדיקה ללא כאב כלל, ואחרות מתמודדות עם פניקה, לחץ וגם כאב פיזי.
בסרטון הבא, איריס נאור נותנת 5 כלים מרכזיים איך לעבור בדיקה של צילום רחם שיכולים מאוד להקל על בדיקת צילום רחם.
צילום רחם

טיפולי פוריות יכולים להיות קשים יותר ממה שציפינו ולא תמיד אנחנו יודעים איך להתמודד עם טיפולי פוריות ואיך להתמודד עם הסביבה.
איריס נאור מאמינה שאם תעשי ולו דבר אחד ממה שהיא המליצה, את כבר תהיה בדרך שלך להצלחה!

תגובות פייסבוק

תגובות

3 תגובות

 • admin הגיב:

  איזה יופי של סרטון

 • ל. הגיב:

  איריס שלום,
  יש נשים (כמוני) שמעדיפות לקבל את כל הנתונים לפני פעולות רפואיות כמו צילום רחם. בכל מקום כתוב שהבדיקה כרוכה בכאב קל, או שלפעמים יש נשים שכואב להן יותר… אבל לא מספרים שאם יש בעיה בבדיקה, כמו חצוצרות חסומות או הידבקויות באגן, הבדיקה עלולה להפוך לסוג של סיוט, ששני אקמולים ממש לא פותרים אותו… והרי זו מטרת הבדיקה, לזהות חסימות שכאלו, והן קיימות אצל לא מעט נשים.
  כשבאתי לבצע את הבדיקה, ציפיתי לחוות משהו דומה למה שקראתי בפורומים – כאב דמוי כאבי מחזור קלים/בינוניים. המציאות היתה אחרת לגמרי, ולא הייתי מוכנה אליה (חבל להיכנס לפרטים לא נעימים, אבל אומר רק שבעוד רוב הצילומים נמשיכים כמה דקות בלבד, אני הייתי בפנים כ 25 דקות ארוכות מאוד).
  בקיצור, לדעתי צריך להציג את כל האמת כפי שהיא – שבמקרה הטוב הבדיקה עוברת עם תחושת כאב מחזור קל-קשה, אבל בהחלט יכול להיות שזה לא יהיה כך.
  ליאור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *