פרופ' שלמה משיח

prof_mashiachפרופ' שלמה משיח נשוי ואב ל 2.

פרופסור משיח הוא מבכירי רופאי הנשים בארץ ובעולם.

פרופ' משיח מלא תפקודים רפואיים אקדמיים וציבוריים חשובים (מנהל אגף נשים ויולדות במרכז רפואי תל השומר-"שיבא", נשיא האגודה הישראלית לחקר בפוריות ונשיא האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה, חבר וועדת המינויים וועדת ההוראה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב.

פרופ' משיח נחשב ל"אבי הפריות המבחנה" בישראל ולמיישם של טכנולוגיות חדישות בתחומים השונים של המיילדות והגינקולוגיה, כגון: הפרייה חוץ גופית, לפרוסקופיה ניתוחים, טיפול חדשני ולא ניתוחי בהריונות חוץ רחמיים, טיפול שמרני בתסביב השחלות, אבחון מצוקת עובר באמצעות בדיקת רמת החומציות של דם קרקפת העובר ושימוש במוניטורים למעקב העובר ועוד).

פרופ' משיח הוא מבכירי רופאי הנשים בישראל, ושימש כמורם של רבים מהגינקולוגים הבכירים בארץ. ממייסדי הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב ומוותיקי המורים למיילדות וגינקולוגיה. שימש ברוב הועדות החשובות של הפקולטה, כגון: ועדת הוראה וועדת מינויים. היה ראש החוג למיילדות וגינקולוגיה במשך שתי קדנציות. משמש כפרופסור מן המניין, חבר הסנט באוניברסיטת תל-אביב ומופקד הקתדרה לחקר מומים מולדים. חנך ולימד מאות של סטודנטים ומתמחים את מקצוע המיילדות והגינקולוגיה, רבים מתלמידיו נעשו מנהלי מחלקות ויחידות בארץ ובעולם ומנחילים את תורתו לתלמידיהם.
אני מאוד מעריכה את פרופ' משיח באופן אישי. הוא איש מאוד עסוק שהקדיש את חייו לנשים וזוגות אשר מייחלים להיות הורים. לא תמיד יש לו את הזמן שאנחנו זקוקות לו, אבל בכל הנוגע למקצועיות וידע זהו הרופא הבכיר ביותר בהחלט ואני נרגשת לעבוד איתו ולצידו במצבים רבים. מומלץ בחום.

תגובות פייסבוק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *