הפלות אחרי טיפולי פוריות!

איזו התרגשות זאת, אחרי כל הטיפולים, כל הזריקות, ההמתנה, הציפייה, אלוהים הנה זה הגיעה!!!

אתם בהריון!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לצערי עם כל הכאב, לא כל הריון שמתחיל מסתיים בידיים מלאות והתסכול גדול פי כמה אחרי טיפולי פוריות.

אני מזמינה אתכם לכתבה בנושא הפלות אחרי טיפולי פוריות, ומאחלת לכם מכל הלב רק הצלחות ואושר, אמן!

נשיקות חמות :-))


תגובות פייסבוק

תגובות

3 תגובות

 • אודליה הגיב:

  שלום אני ובן זוגי עוברים טיפולי ivf עקב בעיה עם כמות והאיכות של הזרע של בן זוגי. אצלי לא אובחנה שום בעיה. באמצעות טיפולי ivf הצלחנו להגיע ליצירת 7 עוברים. בהחזרה הראשונה הוחזר עובר טרי אחד ברמה a לאחר שבועים ביצעתי בדיקת הריון והתוצאה הייתה חיובית. לאחר שבועים נוספים ביצעתי בדיקה שהראתה שהעובר הופל באופן טבעי. לפני חודש עברתי החזרה נוספת של 2 עוברים מופשרים, גם הפעם העוברים נקלטו מיד ובדיקה הראתה שאני בהריון. לאחר 3 שבועות ראינו בבדיקת דם כי הבטא עולה אך לא מכפילה את עצמה כול יומיים, ולאחר בדיקה נוספת שבוצעה יומיים לאחר מכן, ראינו שהבטא מתחילה לרדת. לא הצלחינו לקבל תשובות ברורות מדוע זה קורה וחוזר על עצמו ואנחנו לא רוצים להתחיל שוב טיפולים מחשש שהדבר יחזור על עצמו בשלישית. והאם יש בדיקות כלשהן שאת ממליצה לעשות לפני כדי למנוע עוד אכזבה כזאת.

  • iris הגיב:

   אודליה שלום ותודה שכתבת לי!
   כפי שכתבתי לך כבר בהודעה פרטית, נכון לחכות עם הטיפול הבא ולעשות בדיקות רבות כמו קרישיות יתר, קריוטיפ ועוד בדיקות דם כולל בדיקות של בלוטת התריס, ופרוגרסטרון שחשוב מאוד לפני ולאחר הכניסה להריון.
   יש שני רופאים מומחים בהפלות חוזרות בארץ האחד הוא דר' קופרמינץ והשני הוא פרופ' כרפ.
   גם דר' קופרמינץ וגם פרופ' כרפ מתמחים בהפלות חוזרות וחשוב לפנות לאחד מהם על מנת לבחון את המצב הבריאותי ולהבין קצת יותר לעמוק דרך בדיקות רבות האם ההפלות הן מיקריות או שיש סיבה שהן קורות. רק לידיעה ברוב המקרים כשנמצאת בעיה היא גם מאוד קלה לפתרון.
   בהביט הרגישי רציתי רק לבקש שתוודאי שאת מטופלת ושההפלות הללו לא גורמות למצב של לחץ, פחד ומצוקה מלבד החלל והכאב. אנחנו חייבים להגיע למקור הבעיה הפיזית אך אי אפשר להתעלם ממה שקורה בלב!
   אני שולחת חיבוק גדולה,
   נשיקות והמון הצלחה 🙂

 • דנית הגיב:

  היי איריס נאור אני בת 29 לאחר טיפול ראשון של Ivf בעקבות רקע מכני נקלטתי עם יחצוצרות חולות עברתי ניתוח להסרתן לאחר שהבטא לא עלתה בצורה תקינה והעובר נמצא בחצוצרה אז הוציאו את שתיהן היום אני לאחר 3 חודשים נמצאת עם עובר מוקפא בלוציסט בן 5 ימים ברחם מזה שלושה ימים אתמול היה לי כאב מחזור כאילו הרגשה של וואי קיבלתי וזה היה ללא דימום …בה השאלה שלי היא כזו אין לעובר עוד לאן לטייל? נכון ? ולגבי ההחזרה זה ישירות לרחם?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *