ליווי זוגי להיריון

זוג יקר!

כשהתחלתם במסע של טיפולי פוריות הייתם נחושים, אופטימיים ובעיקר ביחד.  לא ברור מתי זה התחיל אבל לאט אולי הדברים ביניכם מתחילים להשתנות. בדיקות ותוצאות הפכו לנושא השיחה העיקרי, הקשר הוא לא כמו שהיה פעם, נראה ששמחת החיים וההומור התחלפו במרירות ופסימיות, אין לכם כוח למפגשים משפחתיים ולכל השאלות המתלוות אליהם ובכלל, התחושה של "ביחד" התחלפה בתחושה של "לבד".

אז מה השתנה? למה זה קורה לכם? מה יהיה? ככה זה אצל כל מי שעובר טיפולי פוריות? אתם בטח שואלים את עצמכם.

אין ספק כי טיפולי פוריות נוצרים מתוך אילוץ ולא מתוך בחירה. מדובר בתקופה לא פשוטה, מלאת התרגשות ותקווה לקראת ההורות, אך גם מתחים ולחץ. כמעט תמיד, בעיות פריון וטיפולי פוריות מציבים אתגרים רבים בקשר הזוגי ומחקרים הוכיחו באופן חד משמעי את הקשר בין לחץ ומתח בחיי הנישואים לבין הצלחת טיפולי פוריות.

אף זוג לא מתמודד באותה מידה. ישנם זוגות בהם אחד מבני הזוג מתמודד על ידי שיחות עם משפחה וחברים, בו בזמן שבן הזוג השני בוחר לשתוק ולהתכנס בעצמו. לעיתים מתורגם הלחץ אצל אחד מבני הזוג בעשייה אינטנסיבית, בו בזמן שאת בן הזוג השני הוא משתק.

הייתי בדיוק במקום הזה שנים רבות, התמודדתי עם כאב, פחד, תסכול, מרירות – למה זה מגיע לי, לנו, לי…..
הקמתי את מפעל חיי על מנת שאף אישה ואף זוג לא יעברו את הטיפולים לבד כמוני, לא מגיע לך ולכם להתמודד לבד, מגיע לכם יותר!

הליווי להיריון שאני מציעה הוא תהליך הכולל מפגשים אישים או זוגיים, בני שעה כל אחד.  המפגשים בינינו יהוו מקום לפריקת לחצים ויאפשרו לכם להירגע ולקבל את עצמכם, את הדרך שאתם עוברים ואת התגובות של הסביבה (משפחה, חברים, עבודה). המפגשים יפחיתו את רמות הלחץ והמתח שאתם חווים, יחזקו את יכולת ההתמודדות שלכם בתקופה של טיפולי פוריות, ימלאו אתכם בנחישות ותקווה, ויגדילו את הסיכויים להרות מהר יותר.  דרך הכלים שתקבלו תלמדו איך להמשיך לחיות את החיים לצד הטיפולים ולא את הטיפולים לצד החיים ותחזירו שליטה לחייכם – לא מגיע לכם?

והכי חשוב, אתם תלמדו כיצד לחזק ולהתחזק כזוג למרות הקושי ולבנות תשתית יציבה ובריאה יותר – הכנה להורות ולילד שיבוא.

עכשיו הזמן להקשיב לעצמכם ואני כאן על מנת להקשיב לכם…

אני מזמינה אתכם לעשות את הצעד הראשון ולהוריד ישירות למחשב שלך את "המדריך לטיפולי פוריות" אשר כתבתי.
המדריך נכתב מתוך ההבנה שידע זה כוח ואני רוצה לתת לך את הכוח הזה היום.
לחצי כאן על מנת להוריד את "המדריך לטיפולי פוריות" ישירות למחשב שלך עכשיו.

אני שולחת חיבוק גדול, בהצלחה!

אם את רוצה להקל על הזרקת ההורמונים, לחצי כאן.

נ.ב, כחלק מאין ספור המאמצים להקל על דרכם של מטופלי פוריות בארץ, אורלי וגיא מערוץ 10 הציעו לי פינה קבועה ואני כמובן הצטרפתי בשמחה בשבילך ובשביל זוגות אחרים. לצפיה בתוכניות לחצי כאן.

תגובות פייסבוק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *